Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Jakie imiona dla dzieci wybierają tomaszowianie? Najpopularniejsze to Lena i Aleksander

Z danych tomaszowskiego Urzędu Stanu Cywilnego wynika, że w 2018 roku w naszym mieście urodziło się 811 dzieci. Najpopularniejsze imiona to Lena i Aleksander.

FOTO


Najpopularniejszymi imionami męskimi były w ubiegłym roku: Aleksander (22), Marcel (21), Jakub (21), Jan (18), Szymon (15), Franciszek (15), Antoni (14), Wojciech (13), Oskar (11), Filip (11), a żeńskimi Lena (22), Zuzanna (21), Maja (19), Zofia (18), Hanna (17) , Julia (17), Oliwia (16), Natalia (14), Nikola (10), Laura (9).                

Tomaszowscy rodzice nadawali również swoim pociechom imiona takie jak: Melita, Samira, Gaja, Ayan, Artem, Witalij.

W 2018 roku zawarto 386 związków małżeńskich, a liczba rozwodów wyniosła 157.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij