Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2020-10-06

Paweł Goździk z SP 12 nagrodzony w regionalnym konkursie historyczno-literackim

W ramach obchodów 40. rocznicy powstania Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność“ Zarząd Regionu Piotrkowskiego NSZZ „Solidarność“ ogłosił konkurs historyczno-literacki: „Powstanie i 40 lat Solidarności“.  

Jednym z nagrodzonych w tym konkursie został uczeń Szkoły Podstawowej nr12 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim – Paweł Goździk. 29 września Paweł odebrał nagrodę w tomaszowskiej Delegaturze Solidarności. Opiekunem ucznia jest pani Jolanta Wawrzeńczyk.

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij