Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Dni Otwarte Biura Lokalnego Centrum Opus

Biuro Lokalne Centrum Opus w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza na Tydzień Dni Otwartych. Środa w godz. 9-17 oraz piątek w godz. 9-15.Biuro Centrum Opus przy ul. POW 10/16 budynek C, pokój 1 zapewnia bezpłatne wsparcie dla NGO i nieformalnych grup aktywnych społecznie mieszkańców. Do jego zadań należy m.in. wsparciem w bieżącej działalności organizacji pozarządowych, wsparciem przy pisaniu wniosków i szukaniu źródeł finansowania działań, doradztwem w zakresie sprawozdawczości, księgowości, specjalistycznym doradztwem prawnym, wsparciem w tworzeniu podmiotów ekonomii społecznej, w tym spółdzielni socjalnych.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij