Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Dofinansowanie na wymianę źródeł ciepła w budynkach wielorodzinnych – wypełnij ankietę

Urząd Miasta chce pozyskać dofinansowanie na wymianę źródeł ciepła w budynkach wielorodzinnych w naszym mieście. Taką możliwość daje program „Ciepłe Mieszkanie”. Chcemy oszacować więc Państwa zapotrzebowanie. Bardzo prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Nie wiąże się ona z podjęciem żadnych zobowiązań z Państwa strony. Ma jedynie cel informacyjny.Dofinansowanie jest dostępne dla osób, najemców i małych wspólnot mieszkaniowych. Dotyczy ono wymiany nieefektywnych źródeł ciepła na paliwa stałe, które nie spełniają wymogów minimalnej 5 klasy według normy europejskiej EN 303-5 (typu węgiel). Jest to dotacja przeznaczona na poprawę efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych. Dofinansowanie obejmować będzie wielorodzinne budynki mieszkalne.

Dane z ankiety będą użyte do oszacowania liczby zainteresowanych dofinansowaniem wymiany źródeł ciepła i poprawy efektywności energetycznej mieszkań. Celem jest przygotowanie wniosku o dofinansowanie inwestycji, który Gmina Miasto Tomaszów Mazowiecki będzie mogła złożyć do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Wniosek będzie możliwy do złożenia tylko w przypadku zainteresowania programem oraz ogłoszenia przez WFOŚ i GW w Łodzi naboru wniosków.

Wypełnioną ankietę można złożyć w kancelarii Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim. Można ją także wysłać pocztą na adres: Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, 97 -200 Tomaszów Mazowiecki, ul. P. O. W. 10/16. Istnieje również możliwość złożenia jej drogą elektroniczną na adres e-mailowy: wos@tomaszow-maz.pl lub na adres elektronicznej skrzynki podawczej: /wln5m2j74x/skrytka.

W przypadku najmu lokali z zasobów gminnych, musisz złożyć ankietę w siedzibie Tomaszowskiego TBS Spółka z o.o. w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. Znajduje się ona przy ulicy Majowej 15. Możesz skontaktować się z Działem ds. Obsługi Techniczno-Inwestycyjnej pod numerem telefonu 44 724-64-20 wew. 211 lub 225.

Szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim.

Aby skontaktować się z Wydziałem Ochrony Środowiska i Klimatu, udaj się do budynku D, na pierwszym piętrze. 2. Możesz również zadzwonić pod numer telefonu 44 724 23 11 numer wewnętrzny 552 lub 662.

Pliki do pobrania


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij