Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2023-09-13

Dołącz do akcji! Zbieramy maskotki dla dzieci

16 września o godzinie 16.00, podczas piłkarskiego meczu I grupy III ligi pomiędzy Lechią Tomaszów Mazowiecki a Concordią Elbląg, odbędzie się zbiórka maskotek dla dzieci ze świetlicy środowiskowej "Krasnoludek" w Tomaszowie Mazowieckim i przynależnych, lokalnych oddziałów Towarzystwa Przyjaciół Dzieciom.Działanie zainicjowali kibice Lechii, a do akcji dołączyli zawodnicy, trenerzy oraz sztab tomaszowskiego klubu.

- Nasi kibice nie przestają nas zaskakiwać i po raz kolejny pokazują swoje zaangażowanie i wielkie serce, za co bardzo im dziękujemy! Drużyna, sztab i trenerzy również chętnie dołączą do akcji i na sobotnim meczu pojawimy się z maskotkami. Zapraszamy do wsparcia tej szczytnej inicjatywy i przyjścia na stadion w najbliższy weekend - mówi Mateusz Awdziewicz, bramkarz tomaszowskiej drużyny. 
 
Lechia Tomaszów Mazowiecki jest liderem rozgrywek III ligi. Spotkanie z drużyną Concordii Elbląg rozegra na Stadionie Miejskim im. Braci Gadajów, przy ul. Nowowiejskiej 9/27 w najbliższą sobotę. Początek meczu o godzinie 16.00.
 


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij