Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-10-20

Dzień Seniora w Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

15 i 16 października odbyły się uroczystości z okazji Dnia Seniora zorganizowane przez Zarząd Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Tomaszowie Mazowieckim. Tradycyjnie, z tej okazji prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego wyróżnił członków stowarzyszenia statuetkami i dyplomami.

Zastępca prezydenta Zofia Szymańska wręczyła statuetki za długoletni staż członkowski i pracę społeczną na rzecz Związku następującym osobom: Wandzie Sobór, Włodzimierzowi Szymańskiemu, Danucie Korczyńskiej, Adamowi Brzyskiemu, Janowi Kraul, Aleksandrze Kryczka, Barbarze Skawińskiej, Emilii Wach. Dyplomy za długoletni staż członkowski i pracę na rzecz Związku otrzymali: Genowefa Dziuba, Zofia Kielan, Teresa Hejduk, Wiesława Kraul, Elżbieta Ołubek, Jerzy Piwowarski, Jadwiga Radzyńska, Waldemar Pągowski, Andrzej Mizerski, Teresa Małojec oraz Alina Drozd.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij