Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-10-07

Herbatka z profesorem w MOK-u

Miejski Ośrodek Kultury, realizator projektu KRóTKA HISTORIA W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM, serdecznie zaprasza w dniu 15. 10. 2015r. o godz. 17.00 do Czytelni MBP ul. I. Mościckiego 6 na "HERBATKĘ Z PROFESOREM" - wieczór wspomnień dedykowany Profesorowi Stanisławowi Wilczyńskiemu.

Podczas "HERBATKI Z PROFESOREM" nastąpi otwarcie wystawy poświęconej profesorowi Stanisławowi Wilczyńskiemu.


Wstęp wolny

zaproszenie teatr wazneTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij