Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


I turnus wakacji w bibliotece za nami

Od 5 do 9 lipca w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się pierwszy turnus „Wakacyjnych Warsztatów Bibliotecznych” dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Na uczestników czekała moc atrakcji: poranki z książką, warsztaty literackie, teatralne, kulinarne, ekologiczne, plastyczne, zabawy ruchowe z elementami samoobrony, gry kinect oraz seanse filmowe. Na kolejny turnus MBP zaprasza w sierpniu!


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij