Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


I Ty możesz pomóc! Potrzebni wolontariusze w dobie pandemii

W związku z sytuacją pandemiczną Urząd Miasta prowadzi nabór na wolontariuszy, którzy w dobie pandemii pomogą m. in. osobom starszym, schorowanym i potrzebującym.

Tomaszowski magistrat kontynuuje realizację programu „Razem dla seniorów”, by pomóc najbardziej narażonym na zachorowanie. Poszukiwani są ochotnicy, którzy pomogą w załatwieniu najpotrzebniejszych spraw. Chodzi o wsparcie w drobnych, z pozoru błahych sprawach, takich jak zrobienie zakupów, wykupienie recept czy też wyprowadzenie psa.

Swoje zgłoszenie należy kierować pod adres e-mail: wsp@tomaszow-maz.pl lub numer telefonu Wydziału Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia, tel. 44 726 25-75, 44 725 25-76. Każdy ochotnik otrzyma instrukcję działania oraz niezbędne środki ochrony.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij