Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Jesienne zajęcia Fun Kids

Miejskie Centrum Kultury zaprasza młodszych odbiorców (6-10 l.) na listopadowe zajęcia Fun Kids. „Skarby jesieni” odbędą się w sobotę, 18 listopada w godz. 10-12 w MCK Tkacz, przy ul. Niebrowskiej 50. W programie szykuje się mnóstwo tematycznych atrakcji.Tego dnia, dzieci będą mogły spotkać się z Panią Jesienią, artystycznie zainspirować się jesiennymi skarbami, a także wziąć udział w quizach, zagadkach oraz jesiennych zabawach muzyczno-ruchowych. Mile widziane jesienne przebranie.

Zapisy przez www.strefazajec.pl oraz w sekretariacie MCK przy pl. Kościuszki 18. Liczba miejsc ograniczona. Cena zajęć to 25 zł.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij