Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Klimatyczny „Wieczór z piosenką” w MCK Browarna

Liryczne piosenki Agnieszki Osieckiej, ze znanych musicali, a także z m.in. z repertuaru Elżbiety Adamiak, Grzegorza Turnaua, Mieczysława Fogga, Leonarda Cohena i innych (w większości w aranżacjach Piotra Goljata), można było usłyszeć w piątkowy wieczór w wykonaniu Beaty Dembowskiej. Jej recital odbył się w Miejskim Centrum Kultury Browarna przy pełnej sali.

Pani Beata to solistka chóru Artis Gaudium i uczestniczka zajęć Teatr Piosenki prowadzonych przez Katarzynę Goljat, która w trakcie "Wieczoru z piosenką” wprowadzała publiczność w kolejne części koncertu.

Ze sceny popłynęły dźwięki m.in. takich utworów jak: „Ludzkie gadanie”, „W żółtych płomieniach liści", „Jesienne róże", „Nie kochać w taką noc to grzech", „Bez słów". W niektórych na scenie pani Beacie towarzyszyli Agnieszka Dąbrowska i Mateusz Grabowski, artyści Teatru Piosenki.

Recital zakończyły bisy i owacja na stojąco.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij