Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Kolejna edycja turnieju „Brzdąc Cup”

W piątek 7 czerwca w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 rozegrane zostały zawody sportowe dla placówek przedszkolnych z terenu miasta Tomaszowa Mazowieckiego – „Brzdąc Cup 2024”. Zawody od kilku lat organizują wspólnie Szkoła Podstawowa nr 13 oraz Uczniowski Klub Sportowy„13Joker”. W tym roku do sportowej rywalizacji zgłosiło się dwanaście placówek przedszkolnych z terenu miasta. Konkurencje stały na wysokim poziomie a aktywność fizyczna biorących w nich udział przedszkolaków była jak zawsze imponująca.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwało jury w składzie: Jolanta Gawłowska, Ewa Durczak i Anita Przybysz – Wójciak. Po podliczeniu punktów za rywalizację miejsca na podium przyznano następującym placówkom:

I miejsce - Klasa „0” ze Szkoły Podstawowej nr 7
II miejsce - Klasa „0” ze Szkoły Podstawowej nr 8
III miejsce - Przedszkole nr 11

Wszyscy byli zgodni co do zasady, że nie wynik, a sportowa rywalizacja była najważniejsza. Trofea sportowe dla uczestników IX-go Sportowego Turnieju Przedszkolaków „Brzdąc Cup 2024” ufundowali: Akademia Siatkówki „JOKER” oraz Rada Rodziców Przedszkola nr 16. Partnerem imprezy była Fundacja Glinka Academy.

Nad całością imprezy czuwał sztab organizacyjny w składzie: Dariusz Kobacki – prezes UKS 13Joker oraz Piotr Jedyk – koordynator Akademii Tomaszowskiej Siatkówki. Przy organizacji turnieju oraz obsłudze sędziowskiej zawodów pomagali uczniowie siatkarskich klas sportowych ze Szkoły Podstawowej nr 13.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij