Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Komunikat MZK – objazd dla autobusów linii nr 5 i 45

Od poniedziałku 26 lipca br. w związku z pracami drogowymi na ulicy Dąbrowskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Legionów do ulicy Bema wprowadza się objazd dwukierunkowo dla autobusów linii nr 5 i 45 ulicami: Legionów i Zieloną.

Zawiesza się na czas prowadzonych prac obsługę przystanków: Dąbrowska - Smugowa i Dąbrowska - Legionów, obowiązują przystanki na trasie objazdu.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij