Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Komunikat MZK - objazd linii nr 7

MZK w Tomaszowie Mazowieckim informuje:

Od dnia 8 października 2020 roku w związku z prowadzonymi pracami drogowymi na ulicy Granicznej linia nr 7 będzie kursowała wyznaczonym objazdem.

Trasa objazdowa dla kierunku dworzec - Smugowa do ulicy Zielonej b/z dalej przejazd ulicami: dr Sterlinga, Ogrodowa, Jana Pawła II (obsługiwany przystanek Jana Pawła II szpital), W. Panfil, św. Antoniego do Brzustówki.

Analogicznie dla przeciwnego kierunku.

Nie będą obsługiwane przystanki przy ul. Granicznej i pętla Smugowa.

Na trasie objazdu obowiązują wszystkie przystanki. Objazd obowiązuje całodobowo do 9 października br. (z możliwością przedłużenia prac do 12 października).

Zwracamy uwagę iż na czas objazdu odwrócone będą odjazdy z przystanków Jana Pawła II – szpital (i tak dla kierunku do dworca wsiadamy przy szpitalu, dla kierunku Brzustówka obwiązuje przystanek przy ul. Benniego).


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij