Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Kulturalne Popołudnie z MCK

Środowe popołudnie Tomaszowianie spędzili na inspirującym spotkaniu w ramach „Kulturalnego Popołudnia” na patio Miejskiego Centrum Kultury. Pogoda nie do końca współpracowała, jednak mimo to, przestrzeń patio została oficjalnie otwarta na wakacje.

Poza wyjątkowym występem artystycznym - słownym i wokalnym Jadwigi Kocik, artystka podzieliła się z uczestnikami swoją historią oraz opowiedziała o swojej największej pasji. Motywująca rozmowa pokazała, że zawsze jest dobry moment, by zacząć nową podróż i nieustannie próbować nowych rzeczy w swoim życiu. Przy okazji można było obejrzeć ciekawe prace rękodzielniczki Ilony Helman.

Taki jest też cel wydarzenia - Miejskie Centrum Kultury nie tylko chce pokazać utalentowane osoby, chce także inspirować i integrować lokalną społeczność.

Kolejne wydarzenia planowane są w dwóch terminach: 31 lipca i 28 sierpnia. Chcesz wystąpić, pokazać swoje rękodzieło, dać się poznać światu, a przy tym zmotywować innych do działania?

Zgłoś się przez Facebooka Miejskiego Centrum Kultury lub adres mailowy zgloszenia@mck-tm.pl lub też formularz online: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe4UyYPDAQ-UQMnCvWhSdxh6j5Kh6McDQQdT6xuH5JIg9H2EQ/viewform


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij