Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

MCK zaprasza do Strefy Wolnego Artysty

Chcesz wystąpić z własnym repertuarem lub pochwalić się swoją działalnością? A może masz ochotę spędzić czas w kameralnej, letniej atmosferze w plenerze? Miejskie Centrum Kultury połączy to wszystko na patio podczas „Kulturalnego Popołudnia” ze Strefą Wolnego Artysty. Wydarzenia odbywać będą się cyklicznie, w terminach 19 czerwca, 31 lipca oraz 28 sierpnia, w godz. 18-20. Wstęp wolny.Centrum miasta wypełni się muzyką i ciekawymi ludźmi – będzie się działo! Chcesz wystąpić, pokazać swoje rękodzieło, wypromować swoją działalność? Zgłoś się na Facebooku do Miejskiego Centrum Kultury, przez adres mailowy zgloszenia@mck-tm.pl, bądź formularz online: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe4UyYPDAQ-UQMnCvWhSdxh6j5Kh6McDQQdT6xuH5JIg9H2EQ/viewform.

Regulamin uczestnictwa dostępny na stronie internetowej mck-tm.pl.

Chcesz miło spędzić czas? Po prostu przyjdź na nasze „Kulturalne Popołudnia”! Szczegóły dostępne na stronie mck-tm.pl bądź telefonicznie pod nr 44 712 23 69.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij