Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Miejskie Centrum Kultury zatrudni animatora i instruktora

Miejskie Centrum Kultury poszukuje kandydatów/kandydatki na stanowisko animatora kultury.

Lubisz pracę z dziećmi? Jesteś uśmiechnięty i kreatywny? Masz ciekawe pomysły i chciałbyś je realizować w kulturze? Aplikuj na stanowisko animatora kultury w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim.Poszukiwani są również kandydaci/kandydatki na stanowisko instruktora teatralnego dla dzieci.

Masz pasję do teatru? Lubisz pracować z dziećmi? Potrafisz tworzyć inspirujące zajęcia teatralne, które rozbudzają wyobraźnię? Aplikuj na stanowisko instruktora teatralnego w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Termin składania ofert mija 10 maja. Szczegółowe informacje o naborze na stronie internetowej MCK w Tomaszowie Mazowieckim.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij