Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Muniek Staszczyk wystąpi na Tomaszowskim Forum Trzeźwości [aktualizacja]

Zygmunt „Muniek” Staszczyk, lider grupy T.Love, tym razem z projektem muzycznym Muniek i Przyjaciele wystąpi na przystani miejskiej przy ul. PCK podczas tegorocznej edycji Tomaszowskiego Forum Trzeźwości. Koncert odbędzie się 20 czerwca (niedziela) o godzinie 18.

Muniek i Przyjaciele „to akustyczna odsłona koncertów” Zygmunta „Muńka” Staszczyka, charyzmatycznego lidera T. Love. Na koncercie fani „Muńka” mogą spodziewać się utworów, które będą wypadkową różnych projektów artysty, od przebojów grupy T. Love poprzez przeboje pochodzące z czasów kariery solowej wokalisty.

Koncert Muńka i Przyjaciół – informacje o zasadach bezpieczeństwa:

W związku z aktualnymi obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19 informujemy, że podczas koncertu w wyznaczonej strefie amfiteatru na przystani miejskiej będzie się mogło znaleźć maksymalnie 250 osób, nie wliczając w to osób zaszczepionych posiadających odpowiednie potwierdzenie, tj. kod QR, paszport covidowy bądź kartę szczepień.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij