Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Muniek w akustycznej odsłonie – było super! [zdjęcia]

Muniek i Przyjaciele, nowy projekt muzyczny Zygmunta „Muńka” Staszczyka, lidera grupy T. Love koncertowo zwieńczył Tomaszowskie Forum Trzeźwości 2021. Niedziela, 20 czerwca była wyjątkowo upalna; doskonałym remedium na dokuczliwy upał okazał się akustyczny i niezwykle klimatyczny występ autora takich hitów jak „Warszawa”, „Chłopaki nie płaczą”, „King”, „To wychowanie” i „Jest super”.

Koncert poprzedził Bieg w Szpilkach, w którym (tuż po intensywnej rozgrzewce) z niezwykłą gracją wzięły udział „wyposażone” w szpilki zawodniczki.

(Fot. D. Kwapisiewicz)


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij