Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Piknik Rodzinny w Przedszkolu nr 16

W piątkowe popołudnie 24 maja Przedszkole nr 16 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 zorganizowało piknik dla dzieci i ich rodziców.

Na gości czekało wiele atrakcji przygotowanych przez Radę Rodziców, m.in. dmuchane zjeżdżalnie i trampoliny, pokaz grupy paramilitarnej „Grom” czy też występy dzieci, rodziców i tancerzy z grupy „Bajlo”. Najmłodsi mieli także okazję obejrzeć wóz strażacki, policyjny, podziwiać stare samochody i motocykle oraz świetnie bawić się z Centrum Językowym „Global”. Na pikniku nie zabrakło również dobrego jedzenia i łakoci: kiełbasek z grilla, deserów, napojów, pysznych ciast upieczonych przez rodziców oraz waty cukrowej. Niemałymi atrakcjami okazały się: malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki i tatuaże wykonywane przez panie wychowawczynie.

Uśmiechnięte buzie przedszkolaków oraz zadowolenie wśród rodziców świadczą, że piknik był udany. Organizatorzy dziękują wszystkim osobom, które przyczyniły się do jego organizacji.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij