Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Piknik z „ósemką”

Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 8 zaprosił 14 czerwca na Piknik Rodzinny przedszkolaków i uczniów wraz z rodzinami.

W piątkowe popołudnie na boisku szkolnym czekało na gości wiele atrakcji: loteria fantowa, kawiarenka z pysznymi ciastami i napojami, punkt malowania twarzy, tatuażu i stylizacji włosów dla najmłodszych, animacje, gry i zabawy sportowe oraz grill. Nie zabrakło też występów artystycznych dzieci z Przedszkola nr 10 i najmłodszych uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 6. Młodzieżowa drużyna OSP Białobrzegi zachęcała do przypomnienia sobie zasad udzielania pierwszej pomocy, a także udostępniła do obejrzenia samochód strażacki.

Piknik rodzinny odbył się dzięki wielkiemu zaangażowaniu rodziców, którzy piekli pyszne ciasta, ufundowali różnorodne fanty do loterii oraz pracowali nad przygotowaniem smacznych potraw z grilla i innych wyśmienitych przekąsek..

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij