Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Półkolonie w Arenie

Tomaszowskie dzieci uczestniczą w pókolonijmych turnusach nie tylko w instytucjach kultury, placówkach oświaty, ale również w Arenie, gdzie trwa właśnie I turnus.

Większość półkolonistów korzystających z oferty półkolonijnej w Arenie to stali bywalcy, którzy cyklicznie wracają do Areny od kilku lat, ale jest i grupka nowych, których z wielką radością powitano na pokładzie. Wśród nich, jak się okazało, są przyszli Ninja, którzy zaskoczyli samego trenera Wiktora Wójcika. To dopiero pierwszy dzień, aż strach pomyśleć, co będzie działo się dalej… Atrakcji przygotowanych przez organizatorów letniego wypoczynku w Arenie z pewnością nie zabraknie.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij