Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-02-05

Profilaktyka w Szkole Podstawowej nr 13

„Zdrowie i środowisko naturalne to dwa czynniki, bez których życie człowieka nie trwa długo”, dlatego tak ważnym elementem jest edukacja młodego pokolenia w zakresie dbania o własne zdrowie i środowisko w którym żyją ludzie.

 Zdjęcie ze spotkania z Ewą Radziewicz

29 stycznia 2016r. w Szkole Podstawowej nr 13 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się spotkanie z Ewą Radziewicz, promotorem zdrowia i dieto-profilaktyki, która w ciekawy i bardzo przystępny sposób przekazała cenną wiedzę z zakresu dbania o zdrowie uczniom z klas VI c i VI s. Pani Ewa – doradca w usługach społecznych i edukacyjnych, a także ekspert do spraw kreowania wizerunku opowiedziała o potędze wody i naturalnej armii zdrowia – bakteriach Bifido, a jednocześnie ostrzegła przed truciznami i wrogami w żywieniu (substancjami zagęszczającymi, słodzącymi, konserwującymi itp.). Prezentacja multimedialna wzbogaciła wiedzę uczniów na temat kłamliwych reklam, ukrywających szkodliwe składniki produktów, ale przede wszystkim uporządkowała wiedzę na temat prawidłowego dbania o zdrowie. Na zakończenie każdy uczeń otrzymał certyfikat, potwierdzający udział w spotkaniu. Spotkanie było organizowane w ramach szkolnego Projektu „Uzależnieni od zdrowia II”, a organizatorem spotkania była Aneta Bartosiak nauczyciel języka polskiego.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij