Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Ślubowanie pierwszoklasistów w SP nr 6

Uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych jest przeżyciem nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców i nauczycieli. W Szkole Podstawowej nr 6 wydarzenie to miało miejsce 19 października br.

Podczas uroczystego ślubowania pierwszoklasiści zaprezentowali swoim rodzicom i dyrekcji montaż słowno- muzyczny przygotowany pod opieką Lidii Piwińskiej- Frasińskiej oraz Leny Słowikowskiej. Następnie dyrektor szkoły Elżbieta Wilczyńska dokonała aktu pasowania każdego pierwszoklasisty na ucznia, wręczając jednocześnie pamiątkowe dyplomy. Po uroczystości dzieci wraz z rodzicami spotkali się na słodkim poczęstunku.

Wszystkim najmłodszym uczniom życzymy mnóstwa radości i uśmiechu, wielu sukcesów oraz rozwijania swoich talentów.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij