Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Święta Wielkanocne tuż tuż!

Święta Wielkanocne tuż tuż! Z tej okazji pracownicy ZDiUM przyozdobili ozdobami wielkanocnymi Plac Kościuszki – serce miasta.

plac kościuszki jajka z kwiatkami w  środku

Na płycie placu pojawiły się jajka wielkanocne, zajączki wielkanocne oraz zielony owies. Mamy nadzieję, że w tym trudnym dla nas wszystkich czasie przyniosą nam wszystkim odrobinę radości!Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij