Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Święto Książki w „Dwunastce”

Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich w Szkole Podstawowej nr 12 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim zorganizowane zostały okolicznościowe przedsięwzięcia.

Uczniowie klas 1-8 zaproszeni zostali do udziału w akcji „Z książką w poszukiwaniu wiosny”. Z przesłanych prac powstała galeria, którą można oglądać na stronie szkoły. Z kolei 23 kwietnia do przedszkolaków z Tęczowej Akademii zawitali niecodzienni goście - Kot w Butach i Czarownica. Baśniowe postacie zapoznały przedszkolaków z ideą Dnia Książki oraz przeczytały śmieszne wierszyki z morałem. Na zakończenie dzieci otrzymały do pokolorowania pamiątkowe zakładki do książek.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij