Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Sygnał TVP – Komunikat Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego

W związku z otrzymaną informacją od Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w sprawie pojawiających się problematów z sygnałem naziemnej telewizji cyfrowej na terenie woj. łódzkiego, uprzejmie prosimy, aby w przypadku wystąpienia zakłóceń lub wyłączeń sygnału telewizji naziemnej na kanale TVP INFO, drogą e-mailowa lub telefonicznie poinformować o zaistniałym fakcie. 

Mail: kryzys@tomaszow-maz.pl

Tel: 44 724 26 13Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij