Tomaszów dla WOŚP!

Miasto przekazało do licytacji na 32. Finał WOŚP wyjątkowy przedmiot. Osoba, która wylicytuje przekazany przez prezydenta bilet, do końca świata i o jeden dzień dłużej będzie mogła bezpłatnie korzystać z toru gokartowego w Arenie oraz z term - przetarg na ich budowę rusza w czerwcu.

- Dziękujemy WOŚP za to, że możemy jako Tomaszów Mazowiecki korzystać z efektów jej działalności. Nasze dzieci, dorośli i seniorzy korzystają z urządzeń medycznych, które są zakupione nie tylko do tomaszowskiego szpitala, ale również do szpitali łódzkich. To są wielkie pieniądze, które zamieniane są na sprzęt medyczny bardzo często ratujący życie. Także na urządzenia niezwykle pomocne w codziennym życiu osób, które zmagają się z rozmaitymi chorobami (…). Miasto ponownie włącza się we WOŚP, naszym przedmiotem na licytację będzie karta dożywotniego wstępu na tor gokartowy i termy, które powstaną u nas już niebawem – mówił prezydent Marcin Witko.

- Gadżet, który pan prezydent przekazał będzie jednym z elementów aukcji WOŚP (…). Mamy nadzieję, że zarówno ten bilet, który zapewnia dożywotni, bezpłatny udział w atrakcjach, które pan prezydent przedstawia, jak i inne przedmioty przeznaczone na licytację osiągną ogromną wartość, a tym samym zasilą konto tomaszowskiego sztabu WOŚP – powiedział szef tomaszowskiego sztabu WOŚP, Bogdan Smolarek.

Przypomnijmy, że 32. Finał WOŚP w Tomaszowie Mazowieckim odbędzie się już w najbliższą niedzielę, w hali sportowej Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. May’a. Gwiazdą Finału będzie zespół Varius Manx & Kasia Stankiewicz.