Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Tomaszów Mazowiecki ma receptę na upały [WIDEO]

Jak radzić sobie z upałami? Odpowiedź na to pytanie pada w najnowszym spocie Tomaszowa Mazowieckiego. To film mrożący krew w żyłach, tylko dla widzów o mocnych nerwach!W spocie utrzymanym w mrocznej stylistyce przedstawiono część atrakcji Tomaszowa Mazowieckiego – pierwszą w Polsce Arenę Lodową, w której temperatura utrzymuje się na poziomie około 15 stopni Celsjusza, a także Podziemną Trasę Turystyczną „Groty Nagórzyckie”, gdzie można ochłodzić się przy 13 stopniach Celsjusza.

Produkcja została wyemitowana w oficjalnych kanałach społecznościowych miasta.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij