Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

„Trójka” dla Niepodległej

Apel upamiętniający 105 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę odbył się w Szkole Podstawowej nr 3 im. J. Piłsudskiego 10 listopada 2023 r. Został on przygotowany przez klasy czwarte, przy ogromnym wsparciu nauczycieli: Anny Borcuch, Magdaleny Bugajskiej, Marzeny Zwolskiej i Wiesława Żmudy.

Uczniowie zaprezentowali bardzo wzruszający montaż słowno- muzyczny. Recytowali strofy o Ojczyźnie, opowiedzieli o tym, jak trudna była droga Polaków do wolności. Ważnym punktem spotkania było odśpiewanie hymnu narodowego. Nasza szkoła, jak wiele innych placówek w całym kraju, wzięła udział w akcji „Szkoła do hymnu””. Dyrektor, Lucyna Siudzińska wyraziła serdeczne podziękowania dla uczniów i nauczycieli, którzy przyczynili się do przygotowania uroczystości.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij