Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2023-03-29

Wehikułem czasu w świat tańca

„Rytmiczne endorfiny” to kolejne spotkanie z cyklu „Wehikuł czasu – aktywny senior”, na które 14 kwietnia zaprasza Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Tym razem w świat tańca zabierze uczestników Michał Gawlik. Początek o godz. 16.Ruch przy muzyce jest świetnym sposobem na poprawienie kondycji fizycznej, odreagowania napięcia czy po prostu spędzenia aktywnie czasu. Podczas spotkania w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50 seniorzy w miłej atmosferze poznają kolejne style tańca oraz nauczą się prostych układów tanecznych.

Organizatorzy proszą o zabranie stroju sportowego, wygodnego obuwia na zmianę oraz wody do picia.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy. Zgłoszenia przyjmowane są w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 lub pod numerem telefonu 44 712 23 69 (do wyczerpania limitu miejsc).

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij