Za nami warsztaty wielkanocne z MCK-iem

W poniedziałkowy wieczór uczestnicy warsztatów „Jajko wielkanocne” w Miejskim Centrum Kultury Tkacz tworzyli koszyczkowe ozdoby. Powstały piękne, kolorowe dekoracje.

Dzieci miały okazję pobudzić swoją wyobraźnię, tworząc wyjątkowe wielkanocne jajka, które zdecydowanie trafią do koszyczków na święta. Techniki metody decoupage przekazała warsztatowiczom Katarzyna Wojtaszczyk.

Kolejne tematyczne warsztaty rozwijające kreatywność i zdolności manualne dzieci już w kwietniu, również w MCK Tkacz. Szczegóły wkrótce na stronie mck-tm.pl.