Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zapraszamy na wystawę!

Zapraszamy do „Galerii w Ratuszu” Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim na wystawę prac malarskich uczestników sekcji plastycznej Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Miejskiego Centrum Kultury pt. „Bohomaz świetny…W tonacji bladej choć pstrokatej” (tytuł-motto zaczerpnięte z Juliana Tuwima), która jest otwarta w godzinach pracy Urzędu. Wystawa prezentuje prace sekcji plastycznej dla dorosłych MCK i TUTW działającej od kilkunastu lat, skupiającej amatorów-plastyków, których pasją jest rysunek i malarstwo.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij