Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Żegnaj szkoło! Witajcie wakacje!

4589 uczniów samorządowych szkół podstawowych zakończyło dziś rok szkolny 2023/2024. Przed nimi ponad dwumiesięczne wakacje.List prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego z okazji zakończenia roku szkolnego 2023/2024:

Szanowni Państwo,
Dyrektorzy, Nauczyciele,
Pracownicy Oświaty,
Uczniowie i Rodzice

   Mija kolejny rok szkolny, rok wytężonej pracy całej społeczności szkolnej, Nauczycieli, Uczniów i ich Rodziców. Koniec roku szkolnego jest okazją, by Państwu podziękować.
   Wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom, Pracownikom administracji i obsługi szkół podstawowych i przedszkoli serdecznie dziękuję za rok pracy zakończonej niejednokrotnie szeregiem osiągnięć i sukcesów edukacyjnych. Dziękuję Państwu za poświęcenie włożone w edukację i wychowanie młodzieży szkolnej, za przewodnictwo w drodze do zdobywania wiedzy, odkrywania prawdy i kształtowania postaw.
   Uczniom serdecznie gratuluję wyników w nauce i wspaniałych osiągnięć, a szczególne gratulacje kieruję do tych, którym miniony rok szkolny przyniósł sukcesy w konkursach, olimpiadach przedmiotowych i zawodach sportowych. Niektórzy z Was żegnają się ze swoją szkołą, kolegami, nauczycielami. Inni za dwa miesiące wrócą do tej samej szkoły i z nowym zapałem będą kontynuować naukę. Teraz nadszedł dla Was czas zasłużonego, wymarzonego odpoczynku.
   Rodzicom pragnę podziękować za nieustające wsparcie i wkład w sukcesy edukacyjne swoich dzieci, za dialog, otwartość oraz dostrzeganie potrzeb naszych uczniów. Dzięki Waszemu zaangażowaniu możliwy jest rozwój szkoły, nie tylko jako placówki oświatowej, ale także jako centrum społecznej aktywności. Życzę, by rozpoczynające się wakacje stały się dobrą okazją do rodzinnego odpoczynku oraz wspierania pasji i zainteresowań Waszych dzieci.
   Wszystkim przekazuję życzenia bezpiecznego relaksu, wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości. Wierzę, że w nowym roku szkolnym wrócicie z zapasem sił i gotowości do podjęcia nowych zadań, realizacji marzeń i planów.
Marcin Witko
 Prezydent Miasta
   Tomaszowa Mazowieckiego

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij