Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zmiana tras linii MZK nr 3, 8, 9 i 12, 32

W związku z trwającymi pracami drogowymi na ulicy Jana i brakiem wjazdu na pętlę od dnia 16 września 2019 r. dotychczasowe kursy autobusów linii nr 3, 9, 12, kończące na tej pętli zostają przedłużone do pętli przy Modrzewskiego (piekarnia). Natomiast kursy linii nr 8 kończące się na pętli przy ul. Jana zostają skrócone do pętli przy Modrzewskiego.


trasa zmiana mzk ul. Jana

 

Z powodu wyłączenia z obsługi przystanku przy ulicy Jana odjazdy autobusów linii nr 3, 9, 12, z przystanku Modrzewskiego – Niebieskie Źródła które do tej pory odbywały się z pętli przy ul. Jana  będą rozpoczynały się o 3 minuty wcześniej w stosunku do czasu rozkładowego z pętli przy Jana z obsługą przystanków po trasie. 

Nie dotyczy to niżej wymienionych kursów, które z powodu wydłużenia trasy rozpoczynały się będą z pętli przy Modrzewskiego w dni powszednie:  

- linia nr 3 – godz.: 5:38,  7:34,  8:46, 9:19, 14:45, 16:53, 17:50,  21:18, 22:33, 

ponadto zmianie ulegną kursy linii nr 3:

-  z Zawadzkiej godz.: 8:20 na 8:15,             - z Mostowej z godz.: 12:40 na 12:38. 

Odjazdy autobusów linii nr 8 z pętli przy Modrzewskiego w kierunku Starzyc zgodnie z rozkładem przystankowym.

Od 12 września br. przywraca się kursowanie autobusów linii nr 32 „szkolnych”  przez miejscowość Kolonia Zawada i Jadwigów. Zmiany rozkładowe dla linii nr 32:

kurs z dworca godz.: 6:56 przyspiesza się odjazd na godz.: 6:44 – obowiązuje nowa trasa: dworzec PKS/PKP  - Główna – Warszawska - Ujezdzka  - Komorów – Zaborów  - Łazisko – Kolonia Zawada (Kasztanowa) Jadwigów  - Zawada szkoła – Godaszewice - Chorzęcin OSP,

- kurs godz.: 13:20 z Chorzęcina  – obowiązuje nowa trasa: Chorzęcin OSP  -  Godaszewice - Zawada  - Zawada szkoła - Kolonia Zawada (Kasztanowa)   Jadwigów -  Zawada (szkoła) – Godaszewice – Chorzęcin.

- kurs godz.: 13:50 z Chorzęcina opóźnia się odjazd na godz.: 13:55.  

 
 


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij