Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zmiany w rozkładach jazdy MZK w okresie majówki

Informacja o kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej w okresie od 1 maja do 3 maja br.

Od 1 do 3 maja autobusy będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy dnia świątecznego.

Natomiast 2 maja autobusy będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym dla dnia powszedniego bez kursów szkolnych oznaczonych na rozkładach literą „S”.

Ze względu na uroczystości majowe w Tomaszowie Mazowieckim, 3 maja w godz. 10:00-10:30 i 11:00-12:00 nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym w rejonie ul. św. Antoniego i pl. Kościuszki polegające na czasowym wstrzymaniu ruchu kołowego. W związku z powyższym na liniach komunikacji miejskiej mogą wystąpić opóźnienia.

Zgodnie z Zarządzeniem nr 117/2023 Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego z dnia 24 kwietnia 2023 r., w sprawie zwolnienia z opłat za usługi przewozowe, wprowadza się bezpłatne przejazdy dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych uczestniczących w obchodach Dnia Flagi RP i 232. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, w dniach 2 i 3 maja 2023 roku, podróżujących komunikacją miejską.
Źródło: MZK w Tomaszowie Mazowieckim

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij